AktualnościJest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Baumit znalazła się w Rankingu Producentów Systemów Dociepleń 2019 r., a tym samym jest nominowana do tytułu: Firma Roku 2019 r.

Za każdy worek tynku cementowo-wapiennego MPI25 oraz MPI25L otrzymujesz extra premię +10 punktów na swoim koncie w Baumit Klub. W promocji biorą udział tylko faktury z datą sprzedaży od 15 do 31 października 2019, które możesz przesłać do Baumit Klub do dnia 30 listopada 2019.

Branża budowlana wciąż się rozwija i wykorzystuje nowatorskie technologie, dlatego właśnie firma Baumit po raz kolejny przygotowała cykl artykułów branżowych dla zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami, spiętych pod jednym wspólnym tytułem – Baumit Magazyn. Całemu projektowi przyświeca jeden cel – propagowanie filozofii mieszkania w zdrowej, pięknej i energooszczędnej przestrzeni.

Chcesz przystąpić do BAUMIT KLUB lub dopiero zaczynasz swoją przygodę w naszym Klubie?  Obejrzyj przewodnik po klubowej stronie, w którym krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od zapisania się do Klubu, poprzez rejestrację faktury na zamówieniu nagród skończywszy. Wszystko w przyjaznej formie, animacji, którą znajdziesz w artykule i na kanale YouTube - Baumit Polska.

01.04.2019 r. Baumit wystartował z XIII edycją autorskiego konkursu Fasada Roku. Jeżeli w ostatnim czasie wykonywałeś elewację budynku w kompletnej technologii Baumit to pochwal się nią zgłaszając do konkursu. Budynki można zgłaszać w pięciu kategoriach: „Budynek jednorodzinny nowy”, „Budynek wielorodzinny nowy”, „Budynek po termomodernizacji”, „Budynek niemieszkalny” i „Budynek zabytkowy po renowacji”.

Produkty i rozwiązania zmieniające oblicze polskiej sceny budowlanej – to właśnie im przypadły główne role podczas Gali TopBuilder Awards 2019. Już kolejny rok z rzędu wśród laureatów znalazła się marka Baumit. Po ubiegłorocznym hattricku, do pokaźnej kolekcji prestiżowych nagród producent z Wrocławia dorzucił dwie statuetki.

Aplikację BAUMIT KLUB znajdziesz w sklepach Google Play oraz App Store. Wystarczy wejść do sklepu z aplikacjami mobilnymi, do którego masz dostęp poprzez swoje urządzenie mobilne, wyszukać aplikację wspisując nazwę BAUMIT KLUB i zainstalować ją na swoim smartphonie. Do aplikacji logujesz się tym samym loginem i hasłem, które wykorzystujesz do logowania się na stronie klubu www.baumitklub.pl.

By ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach. Jak co roku u progu nowego sezonu wykonawczego firma Baumit zaprezentowała ofertę na najbliższy rok. Producent utrzymał obrany w ubiegłych latach kurs, jeszcze mocniej zwracając naszą uwagę na aspekty związane z urzeczywistnieniem wizji zdrowego mieszkania.

Infolinia

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50