Aktualności


5b
Baumit Cennik 2019 to wydawnictwo dedykowane partnerom handlowym, inwestorom, wykonawcom, architektom oraz wszystkim osobom, które poszukują wysokiej jakości nowoczesnych materiałów budowlanych, w tym propozycji ułatwiających i przyspieszających prace budowlano-remontowe, wydłużających życie elewacji czy takich, które zapewnią wysoką jakość wykończenia wnętrz.

Publikację cechuje przejrzysta nawigacja, dzięki której użytkownik może szybko znaleźć produkty w zakresie wykańczania fasad, wnętrz i podłóg, kierując się przy tym trzema zasadami zdrowego mieszkania: ocieplenie przede wszystkim, liczy się wnętrze i solidność ma znaczenie.

Kilkuletnie badania naukowe w parku badawczym Baumit VIVA dostarczyły niepodważalnych dowodów na to, że sam sposób, jak i materiały użyte do budowy ścian mają znaczący wpływ na zdrowie mieszkańców poprzez kształtowanie jakości i stabilności parametrów powietrza. Co więcej, wyniki jednoznacznie pokazały, że największy wpływ na komfort przebywania we własnych czterech kątach, tudzież zdrowe mieszkalnictwo mają termoizolacja ścian zewnętrznych, odpowiednie wykończenie ścian wewnętrznych oraz solidna i masywna konstrukcja zapewniająca stabilność warunków w pomieszczeniach. Więcej informacji o efektach prowadzonych pomiarów można znaleźć na stronie: https://healthyliving.baumit.com/pl/vivapark/.

Aktualna oferta produktowa Baumit obejmuje systemy ociepleń, wyprawy wierzchnie, tynki maszynowe, gładzie i szpachle, jastrychy, masy samopoziomujące, zaprawy budowlane, produkty do układania płytek, a także systemy renowacyjne – wszystko, co potrzeba do tego, by ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach.

Nowy katalog obowiązuje od 1 marca 2019 r. Jego wersja elektroniczna dostępna jest na stronie www.baumit.com.

www.baumit.com 
www.facebook.com/BaumitPolska

 

 

Infolinia

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50