Wiemy, że każdego dnia masz wiele spraw do załatwienia. Szanujemy Twój czas i chcemy, by członkostwo w naszym programie było proste i przyjemne. Dlatego, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci korzystanie ze wszystkich funkcji programu, specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy aplikację mobilną Baumit Klub.

Dzięki niej nie tylko łatwo zarejestrujesz faktury, zamówisz nagrody, ale też znajdziesz niezbędne informacje na temat działania Baumit Klub. Będziesz miał zawsze dostępny podgląd aktualności, zyskasz możliwość bieżącego kontrolowania swojego konta, sprawdzania statusów oraz zdobytej liczby punktów. Już nic Cię nie ominie! 

Aplikację Baumit Klub znajdziesz w Google Play oraz App Store.

Wystarczy wejść do sklepu z aplikacjami mobilnymi, do którego masz dostęp poprzez swoje urządzenie mobilne, wyszukać aplikację wpisując nazwę Baumit Klub i zainstalować ją na swoim smartphonie.

Do aplikacji logujesz się tym samym loginem i hasłem, które wykorzystujesz do logowania się na stronie klubu www.baumitklub.pl. Wystarczy, że zalogujesz się tylko raz.

Czytaj więcej o aplikacji tutaj


Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wymieniać w aplikacji punkty na nagrody?

Obejrzyj nasz film z krótką instrukcją:

Powiązane artykuły

3,2,1... wystartowały PATENTY NA PUNKTY!

04-03-2021

3,2,1... wystartowały PATENTY NA PUNKTY!

Wykonawco pamiętasz nasze hasło: członkostwo w Baumit Klub to same korzyści? Teraz przekonasz się, że bycie w gronie klubowiczów naprawdę się opłaca!

Zmiany w Regulaminie Baumit Klub od 01.06.2021 r.

25-05-2021

Zmiany w Regulaminie Baumit Klub od 01.06.2021 r.

Od 1 czerwca  br. wchodzi w życie zaktualizowany Regulamin Baumit Klub 2021.

Kolejna odsłona PATENTÓW NA PUNKTY!

09-04-2021

Kolejna odsłona PATENTÓW NA PUNKTY!

Wykonawco, nie przegap swojej szansy na extra punkty w Baumit Klub – właśnie startujemy z następną promocją w ramach akcji „Patenty na punkty”.

Infolinia (pon. – pt. / 9:00 - 17:00)

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa plików Cookies. Więcej, o celu ich używania a także że o zasadach przetwarzania danych osobowych, znajdziesz w Polityce Prywatności. Czytaj więcej…

Rozumiem