W związku ze zmianą nagrody kart przedpłaconych Visa Baumit Klub na przelew pieniężny, od 18.10.2021 r. wchodzą w życie nowe zapisy regulaminów Programu.

W Regulaminie Programu Baumit Klub 2021 wykreślona zostanie definicja „Karta”, a w jej miejsce dodana będzie definicja „Przelew pieniężny. Ponadto zmianie ulega brzmienie §5 Nagrody ust.5 odnoszącego się do zamówień przelewów pieniężnych.

Nowe zapisy to:

Przelew pieniężny – rodzaj nagrody w Programie Baumit Klub dostępnej dla poziomów uczestnictwa: Przyjaciel, Profesjonalista, VIP. Oznacza przelanie środków pieniężnych będących ekwiwalentem punktów zgromadzonych na koncie Członka Programu. Przelew pieniężny może zostać zrealizowany wyłącznie na numer rachunku firmowego, którego posiadaczem jest Członek Programu. Numer konta musi zostać podany przez Członka Programu w momencie składania zamówienia nagrody w postaci przelewu pieniężnego.

5 Nagrody ust.5

Podczas składania pierwszego zamówienia przelewu pieniężnego Członek Programu zostanie poproszony o wskazanie numeru rachunku bankowego zarejestrowanego na dane wskazane przez niego w Programie Baumit Klub. Zgodność numeru rachunku bankowego z danymi takimi jak: nazwa firmy, czy imię i nazwisko w przypadku działalności jednoosobowej są niezbędne do realizacji złożonej dyspozycji przelewu pieniężnego. Zasilenie firmowego rachunku bankowego nastąpi do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia przelewu.

W przypadku Regulaminu Programu Motywacyjnego Baumit Klub Hurt zostaną zmienione treści §3 Nagrody ust. 3.1 oraz §4 Nagrody ust. 4.1 i ust. 4.6.

Ich aktualne brzmienie to:

3 Nagrody ust. 3.1

Nagrodami w Programie są premie pieniężne wydawane w postaci zasilenia osobistego rachunku bankowego, którego właścicielem jest Uczestnik.

4 Nagrody ust. 4.1

W ramach Uczestnictwa w Programie Organizator przyznaje Uczestnikom punkty za wykonywanie określonych zadań. Zgromadzone punkty Uczestnicy mogą wymienić na nagrody tj. premie pieniężne w postaci zasilenia osobistego rachunku bankowego Uczestnika.

4 Nagrody ust. 4.6

Przy pierwszym zamówieniu nagrody Uczestnik zostanie poproszony o uzupełninie numeru konta bankowego, na które ma zostać zrealizowany przelew.

Pozostałe zapisy pozostają bez zmian.

UWAGA: Rezygnacja z kart przedpłaconych VISA Baumit Klub oznacza konieczność wybrania wszystkich zgromadzonych na nich środków do 31.01.2022 r. Należy zacząć robić to jak najszybciej ze względu na  obowiązujące limity transakcji i wypłat z bankomatów - 10 000 zł dzienny i 20 000 zł miesięczny.

Powiązane artykuły

Koniec ważności kart przedpłaconych z Baumit Klub

15-10-2021

Koniec ważności kart przedpłaconych z Baumit Klub

Informujemy, że karty przedpłacone Baumit Klub będące w Państwa posiadaniu tracą ważność z dniem 31.01.2022 roku. 

Aplikacja mobilna Baumit Klub!

01-02-2021

Aplikacja mobilna Baumit Klub!

Wiemy, że każdego dnia masz wiele spraw do załatwienia, dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną Baumit Klub.

20 września ruszyła promocja PATENTY NA PUNKTY w Baumit Klub!

17-09-2021

20 września ruszyła promocja PATENTY NA PUNKTY w Baumit Klub!

Wykonawco, w tym miesiącu przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną akcję promocyjną z cyklu PATENTY NA PUNKTY, w której masz okazję zdobyć extra punkty za zakupy produktów Baumit!

Infolinia (pon. – pt. / 9:00 - 17:00)

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50