W związku ze zmianą nagrody kart przedpłaconych Visa Baumit Klub na przelew pieniężny, od 18.10.2021 r. wchodzą w życie nowe zapisy regulaminów Programu.

W Regulaminie Programu Baumit Klub 2021 wykreślona zostanie definicja „Karta”, a w jej miejsce dodana będzie definicja „Przelew pieniężny. Ponadto zmianie ulega brzmienie §5 Nagrody ust.5 odnoszącego się do zamówień przelewów pieniężnych.

Nowe zapisy to:

Przelew pieniężny – rodzaj nagrody w Programie Baumit Klub dostępnej dla poziomów uczestnictwa: Przyjaciel, Profesjonalista, VIP. Oznacza przelanie środków pieniężnych będących ekwiwalentem punktów zgromadzonych na koncie Członka Programu. Przelew pieniężny może zostać zrealizowany wyłącznie na numer rachunku firmowego, którego posiadaczem jest Członek Programu. Numer konta musi zostać podany przez Członka Programu w momencie składania zamówienia nagrody w postaci przelewu pieniężnego.

§5 Nagrody ust.5

Podczas składania pierwszego zamówienia przelewu pieniężnego Członek Programu zostanie poproszony o wskazanie numeru rachunku bankowego zarejestrowanego na dane wskazane przez niego w Programie Baumit Klub. Zgodność numeru rachunku bankowego z danymi takimi jak: nazwa firmy, czy imię i nazwisko w przypadku działalności jednoosobowej są niezbędne do realizacji złożonej dyspozycji przelewu pieniężnego. Zasilenie firmowego rachunku bankowego nastąpi do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia przelewu.W przypadku Regulaminu Programu Motywacyjnego Baumit Klub Hurt zostaną zmienione treści §3 Nagrody ust. 3.1 oraz §4 Nagrody ust. 4.1 i ust. 4.6.

Ich aktualne brzmienie to:

§3 Nagrody ust. 3.1

Nagrodami w Programie są premie pieniężne wydawane w postaci zasilenia osobistego rachunku bankowego, którego właścicielem jest Uczestnik.

§4 Nagrody ust. 4.1

W ramach Uczestnictwa w Programie Organizator przyznaje Uczestnikom punkty za wykonywanie określonych zadań. Zgromadzone punkty Uczestnicy mogą wymienić na nagrody tj. premie pieniężne w postaci zasilenia osobistego rachunku bankowego Uczestnika.

§4 Nagrody ust. 4.6

Przy pierwszym zamówieniu nagrody Uczestnik zostanie poproszony o uzupełninie numeru konta bankowego, na które ma zostać zrealizowany przelew.


Pozostałe zapisy pozostają bez zmian.

UWAGA: Rezygnacja z kart przedpłaconych VISA Baumit Klub oznacza konieczność wybrania wszystkich zgromadzonych na nich środków do 31.01.2022 r. Należy zacząć robić to jak najszybciej ze względu na  obowiązujące limity transakcji i wypłat z bankomatów - 10 000 zł dzienny i 20 000 zł miesięczny.

Powiązane artykuły

Aktualizacja statusów w Baumit Klub

01-02-2021

Aktualizacja statusów w Baumit Klub

Wykonawco! Brałeś udział w Baumit Klub 2020? W tegorocznej odsłonie programu wystartujesz od poziomów, z jakimi zakończyłeś jego poprzednią edycję.

Poznaj nasz Klub jeszcze lepiej!

01-02-2021

Poznaj nasz Klub jeszcze lepiej!

Wykonawco, chcesz dołączyć do grona członków Baumit Klub? Przenieś się do naszego klubowego świata!

Zmiana regulaminu Programu Baumit Klub

11-10-2021

Zmiana regulaminu Programu Baumit Klub

W związku ze zmianą nagrody kart przedpłaconych Visa Baumit Klub na przelew pieniężny, od 18.10.2021 r. wchodzą w życie nowe zapisy regulaminów Programu.

Infolinia (pon. – pt. / 9:00 - 17:00)

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50