Konkurs dla wykonawców

Do wygrania co miesiąc 20 000 punktów, a w finale do wyboru: kamera GOPRO HERO11 Black, konsola SONY PlayStation 5 Digital lub Apple watch Series 8 – Ty decydujesz, o co walczysz w konkursie dostępnym tylko dla członków Baumit Klub.


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie „Buduj z Baumit”?

1. Być członkiem Baumit Klub. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych powyżej 18 roku lub osób prawnych.

2 a) Zrobić zdjęcie z dowolnym produktem premiowanym w Baumit Klub na którym dodatkowo: widoczny będzie obiekt na którym został on wykorzystany w pracach budowlanych lub ukazane będzie kreatywne wykorzystanie produktów Baumit np. zbudowanie z worków fotela do odpoczynku w trakcie przerwy na budowie.

2 b) Nagrać film, prezentujący przygotowanie i zastosowanie nowego Produktu Baumit ALL IN BETON B25, w szczególności proces mieszania produktu z wodą w betoniarce lub pojemniku do mieszania, bez wysypywania produktu z worka. Nie zapomnij zawrzeć w nim ciekawego komentarza o zaletach pracy z produktem.

3. Do końca 13. dnia każdego miesiąca w okresie od sierpnia do listopada 2023 r. wysłać zdjęcie lub/ oraz film na adres e-mail: marketing@baumit.pl, w temacie wiadomości wpisując: Konkurs „Buduj z Baumit”, a w treści maila podać podstawowe dane tj.:

a) unikalną nazwę obiektu,
b) miasto,
c) imię i nazwisko zgłaszającego,
d) kontaktowy nr tel.
e) nr NIP reprezentowanej firmy, zarejestrowanej w Programie Baumit Klub.


Plebiscyt czas start

Po spełnieniu tych 3 kroków możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu, bo reszta zależy od internautów – czas na ich głosowanie!

Zgłoszone zdjęcia i filmy, po spełnieniu warunków opisanych w regulaminie, zostaną opublikowane w postach konkursowych na fanpage’u Baumit Polska: https://www.facebook.com/BaumitPolska w czasie każdego ze wskazanych poniżej przedziałów czasowych.

17.08 – 31.08 do godz. 12:00
15.09 – 29.09 do godz. 12:00
17.10 – 31.10 do godz. 12:00
15.11 – 29.11 do godz. 12:00

Zdjęcie lub film, które uzyskają największą liczbę pozytywnych reakcji „like”, „wow” lub „serce” w terminie każdego ze wskazanych przedziałów czasowych podanych, otrzymają odpowiednio tytuł „Zdjęcie miesiąca” oraz „Film miesiąca”, a to oznacza, że konta laureatów w Baumit Klub zostaną zasilone aż 20 000 punktów!


To nie koniec emocji

Od dnia 01.12 do dnia 14.12.2023 r. odbędzie się głosowanie internautów na „Zdjęcie Roku” oraz „Film Roku”. W plebiscytach tych udział wezmą wszystkie zwycięskie zdjęcia i filmy wybrane w drodze głosowań na „Zdjęcie miesiąca” oraz „Film miesiąca”.

Zdjęcia i filmy te zostaną opublikowane w postach konkursowych na fanpage’u Baumit Polska: https://www.facebook.com/BaumitPolska

Zdjęcie i film, które uzyskają największą liczbę pozytywnych reakcji „like”, „wow” lub „serce” w terminie od dnia 01.12.2023 do dnia 14.12.2023 r. do godz. 12:00 otrzyma tytuły „Zdjęcie Roku” / „Film roku”, a ich autorzy będą mieli możliwość wyboru nagrody rzeczowej spośród poniżej wskazanych:

• Kamera GOPRO HERO11 Black
• Konsola SONY PlayStation 5 Digital
• Apple watch Series 8 (koperta z aluminium)

Informacje o zwycięzcach poszczególnych plebiscytów opublikowane zostaną następnego dnia roboczego na fanpage’u Baumit Polska: https://www.facebook.com/BaumitPolska po zakończeniu głosowania trwającego w terminie każdego ze wskazanych przedziałów czasowych podanych w regulaminie oraz powyżej. Dodatkowo na numer telefonu wskazany w mailu zgłoszeniowym zostanie wysłana wiadomość SMS do zwycięzców z:

• informacją o punktach przekazanych na ich konto w Baumit Klub w ramach zdobytej nagrody (laureaci plebiscytów miesięcznych),
• prośbą wskazania wybranej nagrody rzeczowej (laureaci plebiscytów rocznych).

Wchodzisz w to?


PS. Organizatorem Konkursu jest Baumit Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, prowadzony ani w inny sposób powiązany z serwisem Facebook i jego właścicielem.


Załączniki: 

• Regulamin

• Załącznik nr 1 do regulaminu

• Lista produktów premiowanych

Powiązane artykuły