Zasady

Zapraszamy Cię do wyjątkowego projektu BAUMIT KLUB.

Czy warto w nim być? Tak! Znajdziesz tu atrakcyjny pakiet klubowych korzyści.

5 krokow AI 2020 droga

Sprawdź szczegóły

1Wejdź na www.baumitklub.pl i zapisz się. Zrób pierwszy krok i wejdź do gry. BAUMIT KLUB to nie tylko program lojalnościowy. To przede wszystkim miejsce, w którym docenimy to, co robisz. Właśnie wchodzisz do wyjątkowej gry – pamiętaj, że tutaj nic nie tracisz! Nasze nagrody są gwarantowane, więc czeka Cię pewny zysk. Z każdą kolejną zarejestrowaną fakturą będziesz bliżej wyższego statusu i osiągniesz niepowtarzalne przywileje. Nie trać czasu, zaczynamy! 

2Kupuj produkty BAUMIT. Od teraz pracując na produktach BAUMIT zyskujesz podwójnie. Po pierwsze masz gwarancję wysokiej jakości produktu a po drugie po zarejestrowaniu swojej faktury zakupowej otrzymasz Punkty Premiowe. Prawda, że to proste? Jeśli do tej pory nie pracowałeś z produktami BAUMIT to nic straconego, skontaktuj się z Partnerem handlowym BAUMIT już dziś. 

3Wysyłaj faktury po zalogowaniu na www.baumitklub.pl lub przez aplikację mobilną. Tak to prawda! Zrobiliśmy wszystko, żeby nasz Klub był dostosowany do Twoich potrzeb, dlatego swoje faktury możesz zarejestrować przez tą stronę lub aplikację mobilną. W obu przypadkach, punkty za Produkty Premiowane, trafią na Twoje konto w ciągu 3 dni. Sprawdź jakie możliwości ma nasza aplikacja BAUMIT KLUB. 

4Wymieniaj punkty na nagrody. I na sam koniec to co najważniejsze - punkty w naszym Klubie są jak waluta - możesz nią płacić za nagrody w naszym bogatym Katalogu Nagród. A żeby nie było nudno i standardowo oferta naszego Katalogu będzie się zmieniać i powiększać wraz z Twoim statusem w grze. O szczegółach dowiesz się po zalogowaniu. Zapraszamy! 

Infolinia (pon. – pt. / 9:00 - 17:00)

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa plików Cookies. Więcej, o celu ich używania a także że o zasadach przetwarzania danych osobowych, znajdziesz w Polityce Prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem