FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
„Programu lojalnościowego Baumit Klub HURT”


Szanowni Państwo,

Przed przystąpieniem do zgłoszenia udziału w Programie Lojalnościowym BAUMIT KLUB HURT prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. Odesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją treści Regulaminu Programu. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych znajdujących się w Załączniku nr 1 do Regulaminu.

Dane hurtowni
Nazwa hurtowni : 
NIP : 
Adres hurtowni (oddziału) : 
Kod pocztowy : 
Miejscowość : 
Dane osoby wypełniającej formularz
Imię : 
Nazwisko : 
Adres e-mail : 
Telefon +48 : 
Dane do wysyłki karty prepaid
Ulica i numer : 
Kod pocztowy : 
Miejscowość : 
Adres mailowy bezpośredniego przełożonego osoby wypełniającej formularz.

* Zapoznałem się i akceptuję zapisy Regulamin Baumit Klub Hurt.
* Oświadczam, że biorę udział w Programie za zgodą i wiedzą swojego zwierzchnika/właściciela Dystrybutora, oraz że posiadam jego zgodę na reprezentowanie firmy w Programie Baumit Klub Hurt.
Chcę otrzymywać na podany adres e-mail i numer telefonu komunikaty marketingowe dotyczące oferty oraz aktualnych promocji Baumit sp. z o.o.

* Zgody wymagane

Administratorem Twoich danych osobowych jest Baumit sp. z o.o., ul. Wyścigowa 56G, 53-012 Wrocław (kontakt: info@baumit.pl.). Twoje dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia ww. programu i realizacji postanowień jego regulaminu, a jeśli wyrazisz zgodę – będziemy również wysyłać do Ciebie komunikaty marketingowe. Zgodę na kierowanie do Ciebie komunikatów marketingowych (trzecie z ww. oświadczeń) możesz cofnąć w dowolnym momencie pisząc na ww. adres korespondencyjny lub na info@baumit.pl

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych, ich usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora. Możesz również złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz także prawo sprzeciwić się przetwarzaniu Twoich danych pod kątem marketingowym.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Załączniku nr 1 do Regulaminu.
  Proszę czekać.

Przetwarzanie danych


Infolinia (pon. – pt. / 9:00 - 17:00)

Telefon: 505 414 844
E-mail: hurt@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa plików Cookies. Więcej, o celu ich używania a także że o zasadach przetwarzania danych osobowych, znajdziesz w Polityce Prywatności. Czytaj więcej…

Rozumiem